FILTER
Skladom
Cena
Značka
FARBA

Stavebniny

STAVEBNINY E-STAVIVO

Stavebniny Stavebný materiál

Stavebniny online e-shop

Farby
Farby do interiéru
Farby na fasády
Laky
Na drevo
Štetce, pásky, náradie
Fasády
Fasádne omietky
Polystyrén
Príslušenstvo
Zateplovacie systémy
Príslušenstvo k zatep. systému
Hrubá stavba
Betónové tvarovky
Hydroizolácie
Murovacie prvky
Preklady
Murovacie tvárnice
Zárubne
Náradie
Brúsky
Doplnkové produkty
Maliarske
Miešadlá
Obkladačské
Oscilácia
Osvetlenie
Píly
Povrchové opracovenie kovov
Príslušenstvo k náradiu
Ručné
Stavebné a murárske
Uhlové brúsky
Vrtačky a šrobováky
Vysávače a čističky vzduchu
Stavebná chémia
CEMIX
Chemické kotvy a príslušenstvo
EMPORIO
Impregnácie
KREISEL
Lepidlá
Lepidlá pre obklady a dlažby
Nezaradené
Nivelizácia a opravy podláh
Omietky, malty a potery
Cement
Sadrové omietky
Penetrácie
Prísady
PU Peny
SCHONOX-MAPEI
Silikóny
Škárovacie hmoty
Tmely

Strecha
Komínové zostavy
Strešné krytiny
Strešné okná a svetlovody
Suchá výstavba
Dvierka vaňové a revízne
Pásky
Príslušenstvo
Rôzne
Sádrokartóny a príslušenstvo
Konštrukcia k SDK
Skrutky
Spojovací materiál
Záhrada
Dlažby
Obrubníky
Plotové tvárnice

e-stavivo.sk

kartel.sk

Stavebniny – Sanitárny silikón Ceresit CS 25 je určený na vyplnenie dilatačných a spojovacích škár medzi keramickými obkladmi a dlažbou v rohoch alebo v styku stien, podláh a na osadzovanie zariaďovacích predmetov v sanitárnej oblasti. Je určený na vyplňovanie škár tam, kde bežné škárovacie hmoty vykazujú trhliny a praskliny. Vďaka trvalej elasticite a odolnosti proti vode je vhodný do oblasti trvalo zaťažených vlhkosťou, ako sú napríklad: kuchyne, sprchy, kúpeľne, toalety, balkóny, terasy a pod.

stavebniny e-stavivo
Stavebniny – Finálny tmel veľmi jemnej konzistencie určená na finálnu povrchovú úpravu škár sadrokartónových dosiek. Teplota pri nanášaní a schnutí by mala byť medzi +8 a +30 °C. Neaplikujte na zamrznuté povrchy. Podklad musí byť suchý, čistý, bez obsahu a stôp separačných činidiel a olejov a povrch nesmie byť zamrznutý. Tmel je určený na spoje nových SDK dosiek. Doba schnutia 1-3 h v závislosti na nanesenej vrstve a na okolitej teplote a vlhkosti.
Stavebniny – Izolačné dosky ISOVER EPS 70F sú určené najmä pre fasádové zatepľovacie systémy ETICS a ostatné aplikácie bez významných požiadaviek na zaťaženie tlakom (podlahy a pod.). Dosky sú vhodné pre izolačné vrstvy energeticky úsporných stavieb (nízkoenergetické a pasívne domy) s bežnými hrúbkami izolácie 200-500 mm. Zároveň sa EPS 70F používa na kvalitné zateplenie existujúcich stavieb, napr. v rámci programu Zelená úsporám. ISOVER EPS 70 F je fasádny polystyrén, ktorý má dobré izolačné vlastnosti, nízku hmotsnoť, je biologicky neutrálny a ekonomicky výhodný.

Ušľachtilá minerálna omietka s hladenou alebo škrabanou štruktúrou, pre vonkajšie a vnútorné použitie, známa aj ako tzv. „brizolit“. Dodávaná v prírodne bielej farbe v hrúbke zrna 2 mm a 4 mm. Nie je vhodná ako povrchová úprava kontaktných tepelnoizolačných systémov.

Moderný dizajn veľkoformátovej dlažby Citytop Grande vyzdvihne okolie každého domu či budovy. Unikátne farebné tieňovanie jej dodáva punc luxusu, ktorý je umocnený harmonickými kombináciami odtieňov od medovej hnedej cez dymovú až po sivo-čiernu.

Stavebniny -Priamo stvorená pre štýlové stvárňovanie exteriérových plôch, ktoré majú blízko k prírode a ktoré doslova pozývajú na odpočinutie a pobudnutie v nich. Vďaka viacerým farbám a formátom vytvárajú priestor pre stvárňovacie možnosti bohaté na rôzne variácie. Otĺkaný povrch s nepravidelne lámanými hranami a nášľapnou vrstvou z kremičitého piesku. Veľká rozmanitosť tvorby vzorov vďaka navzájom zosúladeným prvkom.

Stavebniny – Hydroizolácia Ceresit CL 51 je určená na povrchové bezšvové hydroizolovanie podkladov pred lepením obkladov a dlažieb keramických, gresových (nenasiakavých) a z kameniny v interiéri na miestach so zvýšenou vlhkosťou, ako sú kúpeľne, kuchyne, toalety, sprchy a práčovne. Na hydroizolovanie podláh v sprchových kútoch a sprchách so zapusteným odtokovým žľabom odporúčame použit hydroizoláciu Ceresit CL 50

Stavebniny – Druh podkladu: Betónové murivo, omietky, krytiny a oplechovanie, sadrové podklady, lepenka a materiály na bitúmenovej báze, napr. šindle. Použitie: Oprava poškodených miest a vyplňovanie úbytkov strešných krytín (zlomov, prasklín, medzier, bublín, priesakov), na miestne utesnenie hydroizolácie. Elastoplastické bezšvové nátery podzemných častí stavieb (vodné záchytné nádrže s betónovou prítlačnou doskou – tesnenie vaňového typu). Utesňovanie a oprava klampiarskych prvkov. Vykazuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a agresívnym látkam obsiahnutých v zemi. Charakeristika: Asfalto-kaučuková hmota vystužená vláknami. Odolná voči slabým kyselinám a zásadám. Na suchý i vlhký podklad. Ľahká a rýchla aplikácia.

Filter

Zobrazených 1–16 z 1140 výsledkov